ESCOPET FLAKE

HAKKIMIZDA

Pet Şişe Geri dönüşüm markamız Escopet flake, Mekik Halı A.Ş. bünyesinde Kayseri Organize Sanayi Bölgesinde 2008 yılından beri A+ kalitede aylık 2500 ton pet flake ( Pet Çapağı ) üretimi yapmaktadır. Pet film- levha , polyester çember ve polyester elyaf ham maddesi olarak kullanılan pet flake üretimimiz son teknoloji makinalar kullanılarak en üst kalitede üretilmektedir. Ürünlerimizin kalitesini sağlamak için temiz ve güvenilir kaynaklardan sadece kaliteli hammadde kullanılmaktadır. PET flake, kalite kontrolörlerinin gözetimi altında yüksek kaliteli malzemeler ve en yeni teknoloji kullanılarak üretilmektedir. Yüksek kalitede üretilen pet flakesler ambalaj, tekstil elyafı, termoform için film levha ve kapları ve polyester çember üretimi için kullanılır.

Misyonumuz

Doğaya Değer Veriyoruz!

Misyonumuz müşterilerimizin talep ettiği standartlarını karşılamaktır; onlara bilgi ve uzmanlığımızı kullanarak  onların ihtiyaçlarını karşılamak için en kaliteli yenilikçi ürün ve hizmetleri sunmak.

Anında ve gelecekteki ihtiyaçlarımızın yeryüzünün yaşam sistemlerini koruyacak şekilde karşılandığı bir dünyaya katkıda bulunmak.

Tanıtım Videolarımız